بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

امروزه یکی از رایج ترین دغدغه های زنان زیبایی است و برای عمل های زیبایی ، خصوصا زیبایی زنان که بسیار پر اهمیت است و نمی توان اندام تناسلی خود را که عامل تولد فرزتد یا لذت های جنسی را به هر دکتری سپرد و اعتماد که عمل زیبایی تان را به درستی و موفق آمیز طی می کند یا خیر، به همین دلیل بالطبع افزایش روز افزون متقاضیان این گونه عمل ها و افزایش متخصصین این حوزه، انتخاب بهترین جراحی زیبایی در کلان شهر های هم چون تهران بسیار دشوار شده است.

در ادامه در خصوص اهمیت این موضوع بیشتر برای تان می گوییم، هم چنین  انواع جراحی های زیبایی زنان و مشهورترین آن ها را خدمت تان معرفی خواهیم کرد.

جراح زیبایی زنان

کسی است که با انجام عمل های جراحی زیبایی زنان، ناجی زندگی خیلی از خانم ها است. پزشک که بعد از گذارندن دوره عمومی خود، پیرو علاقه و نیاز جامعه به گذراندن دوره تخصص خود مشغول می شود و سپس با داشتن تخصص زنان و جراحی های زیبایی به جامعه خانم ها چه از حیث سلامتی و چه از حیث زیبایی، خدمات شایانی به ارمغان آورده است.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان

شناخت و یافتن بهترین متخصص جراح زیبایی زنان برای بسیاری از خانم ها کار بسیار دشوار و حائز اهمیتی است، به همین دلیل برآنیم تا با ارائه چند ویژگی از بهترین متخصص زنان به شما در انتخاب بهترین متخصص زیبایی زنان شما رار یاری کنیم.

یکی از ویژگی های اصلی که هر پزشکی باید آن را دارا باشد، بیمار محور بودن آن است، وقتی برای بیمار ارزش قائل می شوند و برای شان وقت می گذارندبه این دلیل این پزشک بیمار محور است نه منفعت طلب.

از دیگر ویژگی های مهم برای لحاظ کردن در انتخاب بهترین پزشک، میزان تجربه و تخصص آن است، که می توان با بررسی اجمالی و تحقیقی کوتاهی به سوابق تحصیلی و کاری پزشک پی برد.

تعداد عمل های موفقیت آمیز در سال های کاری خود از مهم ترین خصیصه در انتخاب یک پزشک می تواند باشد.

داشتن علمی به روز و آشنایی با تکنیک های جدید در حوزه تخصصی خود می تواند یک معیار برای انتخاب برشمرده شود.

بیشتر بخوانید
خشکی واژن چیست؟

جراحی زیبایی زنان شامل کدام ناحیه می شود؟

منظور از جراح زیبای زنان ، زیبایی اندام تناسلی زنانه است.

نمونه های از جراحی زیبای زنان

  • لابیاپلاستی: نوعی عمل جراحی زیبایی است که لبه های خارجی واژن را که متقارن نیست و بلند است و امکان اذیت و آزار را برای برخی از خانم ها فراهم می کند، در این روش لبه های خارجی واژن را برش زده و قسمت اضافی آن را برمی دارند. در نهایت به جوان و زیبا سازی واژن می انجامد.
  • واژینوپلاستی: روشی است برای سفت کردن عضلات واژن به کار می رود، که این شلی به دلائل بسیاری رخ داده است، اصلی ترین دلیل آن زایمان طبیعی متعدد می باشد، واژینو پلاستی به منظور بهبود کیفیت زندگی و رابطه جنسی در خانم ها انجام می شود.
  • پرینورافی: یا پرینوپلاستی، نوعی عمل جراحی تنگ کردن واژن به شمار می رود که پارگی های بافت پرینه که در بین دهانه واژن و دهانه مقعد قرار دارد، را بازسازی و ترمیم می کند، اغلب این پارگی ها به علت وارد شدن فشار زیادی به واژن که از طریق زایمان یا تومور امکان پذیر است.
  • مونس پلاستی: نوعی عمل جراحی را شامل می شود که به  برداشتن افتادگی پوست شکم روی ناحیه تناسلی اطلاق داده می شود. در این حالت پوست بالای ناحیه تناسلی خانم ها که تامی تاک گفته می شود را که با افزایش سن و چاقی بزرگ می شود را در این جراحی اصلاح می کنند.
  • پنهان کردن کلیتورال: در خانم های که مشکل بزرگی کلیتورس دارندو باعث آزار و اذیت آن ها می شود چنین عمل جراحی انجام می شود که با ایجاد برش و برداشتن آن ها می توان این عارضه را از جهت زیبای و سلامتی بر طرف کرد.

مزایا انجام جراحی زیبایی زنان

  • افزایش روحیه اعتماد و عزت نفس در خانم ها
  • رفع شرمساری آن ها در حین برقراری رابطه جنسی
  • بهبود ظاهری اندام تناسلی شان
  • داشتن حس بهتر نسبت به خود و بدن شان
  • درمان بسیاری از عارضه های که باعث آزار و ناراحتی می شوند.

اهمیت انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان

در انتخاب بهترین جراحی زیبایی زنان بایدبسیار دقت کردو کوشید زیرا اگر پزشکی خوبی جراحی را انجام ندهد، برای بیمار می تواند خسارات و عوارض جبران ناپذیری از لحاظ زیبایی و سلامتی  را رقم بزند، پس با اتکاء به مطالب فوق در جهت انتخاب بهترین متخصص زیبایی زنان دقت کنید.

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره در رابطه با مشکلات مربوط به زنان وهمچنین روش های زیبایی وجوانسازی ناحیه تناسلی می توانید با دکتر شمیلا فرامرزی متخصص زنـان، زایمـان و زیبایی  با شماره های ۸۸۱۹۶۲۶۴ – ۰۹۹۰۳۷۷۷۶۸ تماس بگیرید و به آدرس اینستاگرام وی مراجعه نمایید.

هزینه عمل هی جراحی زیبایی زنان

براساس آخرین تحقیقاتی که انجام شده است، به این نتیجه دست یافته ایم که در برخی از شرکت های بیمه هزینه جراحی زیبایی هم تحت پوشش قرار می گیرد و دیگر جای نگرانی نیست و با کمی تحقیق در مورد نوع بیمه خود می توانید به راحتی و با کمترین هزینه ناراحتی های خود را برطرف کرده و جراحی زیبایی انجام دهید.

بیشتر بخوانید
جوانسازی واژن

برآورد هزینه جراحی زیبایی زنان، کار راحتی نیست زیرا امروزه به دلیل نوسات قیمت در بازار و مشکلات اقتصادی هم چنین متغیر بودن قیمت نمی توان قیمتی واحد ارائه داد. اما می توان بخشی از عواملی که تعیین قیمت  به آن وابسته است را نام ببریم،

عواملی هم چون: میزان مهارت و شهرت پزشک، موقعیت مکانی مطب یا بیمارستان، تعداد جلسات چکاپ و بررسی های قبل و بعد از عمل جراحی، کیفیت و کمیت تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان، نوع بیمارستان از لحاظ خصوصی یا دولتی بودن آن ، مدت زمان اقامت خود یا همراه در بیمارستان، در تعیین هزینه ها موثر خواهند بود.

نتیجه گیری

توجه داشته باشید، هر عمل جراحی با خطرات و عوارضی احتمالی همراه است که با رعایت دستورات و اقدامات قبل و بعد از عمل می توان تا حد چشم گیری این خطرات را کاهش داد و از بروز بسیاری از عارضه ها جلوگیری کرد.

امید است با اشتراک چنین مقاله ای در جهت ارتقا سطح آگاهی های عمومی بر آمده باشیم و توانسته باشیم کمکی هر چند کوچک در انتخاب بهترین متخصص زنان کرده باشیم. همچنین شما کاربران گرامی جهت کسب دانش بیشتر درباره بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می توانید به لینک مربوطه رجوع نمایید.

 

 

Call Now Button