بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

یکی از جراحی های نوینی که دیری نیست پا به عرصه زیبایی گذاشته  و  به سرعت در بین افراد محبوب و پر طرفدار گشته روشی از جراحی زیبایی ناحیه تناسلی زنان به نام لابیاپلاستی می باشد. افراد زیادی تمایل به انجام این جراحی دارند، اما ترس از عواقب و مشکلات پس از آن موجب گشته از انجام این جراحی امتناع ورزند.

ما با ارائه مقاله بهترین متخصص جراحی زیبایی زنان کوشش بر این داریم  تا با راهنمایی بیشتر شما را از علت اصلی مشکلاتی که ناشی از این جراحی می تواند باشد آگاه کنیم. با ما همراه باشید.

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی از جمله جراحی های زیبایی زنان است که با هدف زیبا سازی و رفع نواقص لابیاهای ناحیه تناسلی بانوان انجام می گیرد. جراحی لابیاپلاستی  نه تنها یک جراحی زیبایی محسبوب می گردد بلکه بسیار از مشکلات ناحیه تناسلی را درمان کرده و همچنین میل و رضایت جنسی را افزایش می دهد.

درصد بیشتری از افراد جراحی لابیاپلاستی را با هدف زیباسازی و جوانسازی ناحیه تناسلی خود انجام می دهند، اما لازم است بدانید که جراحی لابیاپلاستی موجب بهبود عفونت های ناحیه تناسلی می گردد، چرا که یکی از دلایل  عفونت واژن بزرگی لابیاها می باشد، همچنین لابیاهای خیلی بزرگ علاوه بر زشت نمودن ظاهرلابیاها، احساسات خانم ها در برقراری روابط جنسی کاهش می دهد. بانوانی که لابیاهای بزرگی دارند از پوشیدن لباس هایی که تنگ و جذب می باشد احساس ناراحتی کرده و اذیت می گردند.

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران کیست؟

یک متخصص جراح زیبایی زنان دارای مدرک جراحی زنان و زایمان می باشد و در کنار آن دوره های مربوط به جراحی زیبایی زنان را نیز گذرانده است.  بهترین  راه انتخاب یک جراح زیبایی زنان این است که پزشک متخصص انتخابی شما در زمینه جراحی زیبایی زنان تبحر و تجربه کافی را داشته باشد، به خاطر داشته باشید که  یک متخصص زنان خوب صرفا یک جراح زیبایی زنان خوب نمی تواند باشد و برعکس، چرا که ممکن یک پزشک در زمینه جراحی زنان و زایمان تبحر بالایی داشته باشد اما در لنجام جراحی های زیبایی آن گونه که باید قدرت و توانایی نداشته باشد، مهمترین نکته در انجام  جراحی زیبایی زنان توانایی پزشک متخصص زنان این است که پزشک مربوطه توانایی در انجام جراحی با ظرافت بالا را خصوصا در جراحی هایی مانند لابیاپلاستی را داشته باشند.

بیشتر بخوانید
درمان بی اختیاری ادرار در زنان

متاسفانه امروزه بانوان زیادی از جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی خود رضایت کافی ندارند که تنها دلیل این مساله کم دقتی و سهل انگاری در بهترین انتخاب جراح زیبایی زنان می باشد، لذا توصیه می گردد که در انتخاب جراحی لابیاپلاستی حتما دقت نمایید.

عوارض جراحی لابیاپلاستی

می دانیم که  ناحیه تناسلی یکی از نقاط بسیار حساس بانوان می باشد، اگر جراحی های مربوط به این ناحیه بطور صحیح و ایمن انجام نگیرد مشخصا فرد شاهد عوارض ناشی از آن می  گردد، جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی های حساس ناحیه تناسلی می باشد که کوچکترین مشکلی بر روی عصب های آن ممکن است عواقب زیادی با خود به به همراه داشته باشد، از این رو اگر بانوان برای انجام این جراحی به متخصص خوب مراجعه نکنند احتمال بروز عوارض زیر وجود خواهد داشت:

 • خونریزی، عفونت و تورم در ناحیه لابیاها
 • آسیب به اعصاب ناحیه تناسلی و از بین رفتن حس جنسی بانوان
 • کوچک شدن بیش از از اندازه لابیا ها موجب نمایان شدن کلیتوریس شده که در نازسیایی آن نیز اثر می گذارد.
 • لخته شدن خون واکنش های آلرژیکی

عوارض مراجعه به جراح غیر متخصص زنان

جراحی ناحیه تناسلی توسط افراد غیر متخصص به صورت صحیح انجام نگرفته و ممکن است علاوه بر عدم قرینگی لابیا ها ، منجر به  جدا شدن کامل لابیاها گشته و در عصب های حسی لابیاها اثر منفی بگذارد که باعث کاهش میل جنسی و  ایجاد مشکلاتی در ارگاسم فرد می گردد. همچنین باعث کاهش اعتماد به نفس می شود و ظاهر نامطلوبی برای فرد به همراه خواهد داشت .

 

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره در رابطه با مشکلات مربوط به زنان وهمچنین روش های زیبایی وجوانسازی ناحیه تناسلی می توانید با دکتر شمیلا فرامرزی متخصص زنـان، زایمـان و زیبایی  با شماره های ۸۸۱۹۶۲۶۴ – ۰۹۹۰۳۷۷۷۶۸ تماس بگیرید و به آدرس اینستاگرام وی مراجعه نمایید.

شما نیز کاندیدای جراحی لابیاپلاستی هستید اگر…

 • اگر لابیاهای شما با یکدیگر ناقرینگی دارند و فرم و حالت ان نازیبا باشد.
 • اگر قصد وتمایل در زیباسازی بیشتر ناحیه تناسلی خود را دارید.
 • اگر در ناحیه لابیا ها تیر و کبود باشد .
 • اگر اندازه لابیا های ناحیه تناسلی شما از حد نرمال بزرگ تر باشد.
 • اگر به اندازه و حالت لابیاهای شما موجب خجالت و کاهش اعتماد به نفس شما در کنار شریک جنسی تان شده است.
 • اگر پوشیدن لباس زیر یا لباس های جذب موجب احساس درد و ناراحتی در شما می گردد.
 • اگر در تمرینات و فعالیت های ورزشی احساس درد و سوزش در ناحیه تناسلی خود می نمایید.
بیشتر بخوانید
عفونت واژینال

 

زمان مراجعه افراد برای ترمیم مجدد در جراحی لابیاپلاستی

اگر پس از جراحی لابیاپلاستی شاهد موارد و علائمی که در ذیر بیان می گردد شدید لازم است به فکر جراحی ترمیمی لابیاهای خود باشید:

 • بیرون زدگی لابیا مینور از لابیا ماژور
 • ناقرینگی لابیا ها
 • ماندن جای اسکار و بخیه ها
 • کوچک شدن بیش از اندازه کلی لابیا ها
 • احساس عفونت و درد در ناحیه جراحی شده
 • قطع نشدن خونریزی های پس از جراحی وعدم بهبود زخم در ناحیه

 

مهم ترین ویژگی هایی یک جراحی زیبایی زنان خوب

یک جراح زیبایی زنان خوب لازم است علاوه بر تخصص پزشکی خود و داشتن علم کامل از آناتومی ناحیه تناسلی خانم ها، دارای تبحر و تجربه کافی باشد، اگر یه دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی هستید مهم ترین موضوعی که باید در نظر گرفته شود درصد رضایت مراجعینی است که جراحی زیبایی زنان  خودرا  توسط دکتر مورد نظرتان  انجام داده اند، که به طور قطع جراحی های وی باید با موفقیت انجام شده باشد. لذا توصیه می شود پس از اطمینان از مدارک و تخصص دکتر مورد نظر، حتما درباره جراحی های موفق وی تحقیقات کامل داشته باشید.

لابیاپلاستی با لیزر ، تکنیکی نوین

با پیشرفت علم امروزه برای سهولت بیشتر در انجام جراحی لابیاپلاستی ، لابیاپلاستی با  لیزر توانست جایگزین مناسبی برای لابیاپلاستی باشد و بدون ایجاد برش و جراحی و خونریزی بسیار کم نواقص لابیاها را به راحتی برطرف نمود.

عامل مهم در جراحی لابیاپلاستی، مراقبت های پس از آن

یکی از عامل های تاثیر گذار در نتیجه جراحی لابیاپلاستی،مراقیبتهای صحیحی  است که پس از جراحی مورد توجه قرار می گیرد، برخی مواقع باتوان به علت عدم مراقبت های صحیح دجار مشکلاتی چون عفونت ، درد و خونریزی می شوند و علت این مشکلات را بی تجربگی و نابلدی پزشک متخصص خود می دانند، درصورتی که عدم مراقبت های صحیح این افراد موجب نتیجه ناموفق و بروز مشکلات شده است.لذا توصیه می گردد  برای رسیدن به نتایج موفق و رضایت بخش مراقبت های ذیل را جدی بگیرید.

 • استفاده از کمپرس یخ در محل جراحی
 • خشک نگه داشتن ناحیه جراحی و رعایت بهداشت این ناحیه
 • مصرف به موقع مسکن های تجویز شده توسط پزشک متخصص
 • عدم استحمام به مدت ۲۴ ساعت
 • خودداری از استحمام طولانی بمدت یک هفته پس از جراحی
 • اجتناب از رفتن به استر و سونا بمدت یک هفته پس از جراحی
 • عدم برقراری روابط جنسی تا یک ماه پس از جراحی
 • انجام فعالیت های ورزشی و اسب سواری پس از ۲ ماه و با مشورت پزشک متخصص
 • خوددراری از پوشیدن لباس های تنگ و جذب
بیشتر بخوانید
درمان ناباروری

کلام آخر…

با توجه به تمام مواردی که در بالا ذکر شد کاملا مشخص است که کیفیت نتیجه جراحی لابیاپلاستی رابطه کاملا مستقیم در انتخاب جزاح متخصص زنان دارد،لذل توصیه اکید بر این است در انتخاب پزشک متخصص زنان و زایمان و بهترین جراح حتما با دقت عمل نمایید.

با تشکر از گروه سایت دکتر شمیلا فرامرزی متخصص زنان وزایمان و جراحی زیبایی زنان

Call Now Button