تزریق ژل به واژن بهتر است یا تزریق چربی

یکی از اقدامات زیبایی که به طور گسترده در حال انجام است و بسیاری از کلینیک ها و مطب ها از سوی بهترین متخصصین زیبایی زنان مختلف انجام می شود تزریق چربی و یا تزریق ژل به واژن است.

در این مقاله درصدد هستیم به بخشی از سوالات پرتکراری که از سوی مراجعین و بیماران پرسیده می شود پاسخ گوییم.

آیا می دانید تزریق ژل و یا تزریق چربی چرا انجام می شود؟

آیا می دانید تزریق ژل و یا چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

علاوه بر پاسخ گویی به سوالات فوق بسیاری از مزایا و معایب هرکدام از این روش های زیبایی واژن نیز مطرح خواهد شد.

تزریق ژل یا چربی

 

چرا به واژن ژل یا چربی تزریق می شود؟

زنان در طول عمر خود با مشکلات عدیده ای در بخش آلت تناسلی مواجه خواهند بود که موجب می شود از زیبایی و جذابیت آن کاسته شود. به همین جهت برآن می شوند که یکی از راه های ترمیم، درمان و زیبایی را در پیش گیرند تا از تخریب هایی که در این بخش از بدن شان ایجاد شده است رهایی یابند.

آلت تناسلی خانم ها در اثر چه عواملی زیبایی و طراوت خود را از دست می دهد؟

  1. آلت تناسلی خانم ها به علت کهولت سن دچار شل شدگی و افتادگی می شود. این حالت چروک و آویزانی که در واژن و لابیا های اطراف واژن دیده می شود تصویر ناخوشایندی را برای زنان ایجاد می کند.
  2. عده ای زنانی که زایمان های متعددی را تجربه می کنند دیگر توقع داشتن واژنی زیبا که بتواند همان لذت و کیفیت سابق را در روابط جنسی شان حفظ کند، بسیار توقعی زیاد است. زیرا بدن به طور طبیعی نمی تواند حالت قبلی خود را داشته باشد.
  3. برخی از زنان به دلایل ارثی و ژنتیکی پس از زایمان در ناحیه واژن با مشکلات زیادی مواجه میشوند به همین جهت واژن دیگر جذابیت و زیبایی خود را ندارد.
  4. زنان یائسه به علت اینکه ترشح هورمون هایی در بدن شان کاهش می یابد دیگر همچون گذشته طراوت و زیبایی واژن را شاهد نیستند. به علاوه تمامی مشکلات ظاهری که ایجاد می شود، شاهد کاهش کیفیت و لذت جنسی در هنگام روابط جنسی شان خواهند بود. مثلا یکی از مسائلی که زنان یائسه با آن مواجه هستند بوی بد واژن هست که آنها را بسیار آزار می دهد. ( البته برای حل هر کدام از مشکلات راه های مخصوص به خود را طی می کنند. مثل لابیا پلاستی، واژینو پلاستی، پرینورافی ).
بیشتر بخوانید
درمان بی اختیاری ادرار در زنان

همه ی عوامل فوق باعث می شود لزوم انجام یکی از راه های زیبایی پررنگ تر از همیشه رخ بنماید و زنان دغدغه مند برای حل مشکلاتشان اقدامات لازم را انجام دهند.

تزریق ژل به واژن

در خصوص چگونگی و چرایی انجام این عمل ( تزریق ژل به واژن ) باید گفت یکی از روش های موفق، کم خطر و مطمئن برای زیباسازی واژن است که این روزها اقبال به این روش به طرز عجیبی در حال افزایش است.

با توجه به ژل های مرغوبی که در برند های مختلف درحال تولید و عرضه به بازار است گفتنی است روز به روز میزان و درجه موفقیت تزریق ژل و نیز رضایتمندی بیماران پس از انجام این عمل زیبایی گسترش یافته و تعداد زیادی از زنان می خواهندکه از این روش درمانی_زیبایی بهره مند گردند.

ژل ها موادی هستند که از طریق وسایلی مخصوص به لابیاهای ماژور واژن تزریق می شوند. لابیا های ماژور به قسمت بیرونی واژن گفته می شود که حالت کمی شلی دارد و در حکم محافظ بیرونی آلت محسوب می شوند.

تزریق چربی به واژن

در این روش به منظور رسیدن به نمایی زیبا در واژن چربی هایی از نواحی مختلف بدنی برداشته می شود و با سرنگ هایی به محل مورد نظر تزریق می گردد.

چربی ها از قسمت شکم و یا ران های خود فرد برداشت می شود. ( با روش هایی کاملا دقیق و بی خطر که هیچگونه عارضه بدی را برای بیمار ندارد.)

تزریق چربی به واژن بهتر است یا تزریق ژل؟ چرا؟

برای پاسخ گویی به این سوال ( که هدف اصلی از نگارش این مقاله بود) باید گفت هرکدام از روش های ذکر شده معایب و مزایای مخصوص به خود را دارد. اما اینکه کدام یک از روش ها از دیگری بهتر است بسته به شرایط بالینی هر فردی تعیین می شود. بدین معنا که ممکن است برای فردی روش ژل مناسب باشد و برای دیگری روش تزریق چربی. و این ترجیح صرفا از روی شرایط جسمانی ای که آن فرد مشخص دارد تعیین می گردد.

مزایای روش ژل

  • ژل هایی که در نواحی مختلف بدنی ( از جمله لب، سینه، باسن، واژن و غیره ) استفاده می شوند کیفیت بالایی دارند.
  • تقریبا می توان گفت عارضه هایی که ایجاد می کنند نزدیک به صفر است.
  • زمان درمان و تزریق ژل کمتر از ده دقیقه است و نمی توانید با این بهانه که زمان بر هستند از این روش درمانی و زیبایی سر باز بزنید.
  • پس از آنکه ژل را تزریق کردید می توانید بلافاصله به منزل برگردید و به کارهای روزانه و عادی خود بپردازید.
بیشتر بخوانید
واژینوپلاستی

( البته همواره این توصیه می شود تا مدت کوتاه چند روزه از انجام کارهای سنگین و از بلند کردن اسباب سنگین دوری کنید تا دوره بهبودی کامل شود.)

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره در رابطه با مشکلات مربوط به زنان وهمچنین روش های زیبایی وجوانسازی ناحیه تناسلی می توانید با دکتر شمیلا فرامرزی متخصص زنـان، زایمـان و زیبایی  با شماره های ۸۸۱۹۶۲۶۴ – ۰۹۹۰۳۷۷۷۶۸ تماس بگیرید و به آدرس اینستاگرام وی مراجعه نمایید.

مزایای روش تزریق چربی

تزریق چربی بزرگترین مزیتی که دارد این است که چربی خود فرد به بخش آلت تناسلی تزریق می شود. به همین جهت کمترین احتمال خطر را دارد زیرا که ماده ای خارجی به بدن فرد وارد نمی شود که خطرناک و یا نگران کننده باشد.

مزیتی که ژل و چربی در آن ها مشترکند

در این بخش باید این نکته را به شما گوشزد کنیم که این دو روش طی چند دهه اخیر در کشورها و نیز بروی مراجعین کثیری انجام شده است و همین مساله خود گواهی بر موفقیت و بی خطری این روش هاست. اگر در طول این سوال ها مشکلاتی جدی رخ داده بود قطعا تا این حد رشد و گسترش پیدا نمی کرد. به همین جهت اگر هم احیانا در این سال ها عوارضی جزئی وجود داشت در پی رشد تکنیک های درمانی و نیز پیشرفت های ابزاری همگی رفع شده و این روش ها با عوارضی حداقلی در حال خدمت رسانی به متقاضیان و علاقه مندان هستند.

هم روش ژل و هم روش چربی امروزه بسیاری از مشکلات زنان را یا به صفر درصد می رسانند و یا اینکه تا حد زیادی کاهش می دهند.

خاتمه

در انتها این نوید را به شما می دهیم که در کلان شهر تهران و بسیاری از شهر های دیگر تعداد زیادی از بهترین متخصصین زنان و زیبایی هستند که با بالاترین درجه از سواد، تخصص و تجربه توانایی رفع طیف گسترده ای از بیماری ها و مشکلات واژینال شما را دارند و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای نتایج مثبت و رضایت بخشی را برای شما به ارمغان می آورند.

در آخر باید اضافه گردد که نتیجه بخشی تمامی راهکار های درمانی ذکر شده به انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران ، بستگی دارد.

 

 

Call Now Button