تزریق ژل به واژن بهتر است یا تزریق چربی

یکی از اقدامات زیبایی که به طور گسترده در حال انجام است و بسیاری از کلینیک ها و مطب ها از سوی بهترین متخصصین زیبایی زنان مختلف انجام می شود تزریق چربی و یا تزریق ژل به واژن است.

در این مقاله درصدد هستیم به بخشی از سوالات پرتکراری که از سوی مراجعین و بیماران پرسیده می شود پاسخ گوییم.

آیا می دانید تزریق ژل و یا تزریق چربی چرا انجام می شود؟

آیا می دانید تزریق ژل و یا چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

علاوه بر پاسخ گویی به سوالات فوق بسیاری از مزایا و معایب هرکدام از این روش های زیبایی واژن نیز مطرح خواهد شد.

تزریق ژل یا چربی

 

چرا به واژن ژل یا چربی تزریق می شود؟

زنان در طول عمر خود با مشکلات عدیده ای در بخش آلت تناسلی مواجه خواهند بود که موجب می شود از زیبایی و جذابیت آن کاسته شود. به همین جهت برآن می شوند که یکی از راه های ترمیم، درمان و زیبایی را در پیش گیرند تا از تخریب هایی که در این بخش از بدن شان ایجاد شده است رهایی یابند.

آلت تناسلی خانم ها در اثر چه عواملی زیبایی و طراوت خود را از دست می دهد؟

  1. آلت تناسلی خانم ها به علت کهولت سن دچار شل شدگی و افتادگی می شود. این حالت چروک و آویزانی که در واژن و لابیا های اطراف واژن دیده می شود تصویر ناخوشایندی را برای زنان ایجاد می کند.
  2. عده ای زنانی که زایمان های متعددی را تجربه می کنند دیگر توقع داشتن واژنی زیبا که بتواند همان لذت و کیفیت سابق را در روابط جنسی شان حفظ کند، بسیار توقعی زیاد است. زیرا بدن به طور طبیعی نمی تواند حالت قبلی خود را داشته باشد.
  3. برخی از زنان به دلایل ارثی و ژنتیکی پس از زایمان در ناحیه واژن با مشکلات زیادی مواجه میشوند به همین جهت واژن دیگر جذابیت و زیبایی خود را ندارد.
  4. زنان یائسه به علت اینکه ترشح هورمون هایی در بدن شان کاهش می یابد دیگر همچون گذشته طراوت و زیبایی واژن را شاهد نیستند. به علاوه تمامی مشکلات ظاهری که ایجاد می شود، شاهد کاهش کیفیت و لذت جنسی در هنگام روابط جنسی شان خواهند بود. مثلا یکی از مسائلی که زنان یائسه با آن مواجه هستند بوی بد واژن هست که آنها را بسیار آزار می دهد. ( البته برای حل هر کدام از مشکلات راه های مخصوص به خود را طی می کنند. مثل لابیا پلاستی، واژینو پلاستی، پرینورافی ).