تنگ کردن واژن و حس دلپذیر زیبایی

خانم هایی که از پس از زایمان طبیعی ، یا به هر دلیل دیگریتنگی واژ« خود را از دست می دهند و دیگر مثل سابق نمی تواند نسبت به خود و رابطه زناشویی شان احساس خوبی داشته باشند. به فکر پیدا کردن روشی برای اتز بین بردن این معضل می افتند و به دنبال روش های تنگ کردن واژن می گردند ، عاقلانه است که روشی را انتخاب کنند که کمترین میزان آسیب و تهاجم را به همراه داشته باشد، پس با تحقیق و مطالعه و  در ادامه با مشورت از بهترین متخصص زیبایی زنان، بهترین روش را جهت درمان بیماری خود انتخاب می کنند و برای انجام آن اقدام می کنند.

 تنگی واژن می تواند تاثیرات مثبتی همچون داشتن حس خوب و دلپذیری از خود و افزایش کیفیت رابطه جنسی با همسر، برای خانم ها داشته باشد.

روش های تنگ کردن واژن

انواع روش های تنگ کردن واژن و توضیح اجمالی درمورد هر کدام از آن ها

 

 • تنگ کردن وازن از طریق عمل جراحی واژینوپلاستی:

  یک روش تنگ کردن واژن به شمار می رود، افراد برای تاثیر دائمی و غیر قابل بازگشت آن از جراحی واژینوپلاستی استفاده می کنند، در پاره ایی از موارد مشاهده شده است شدت شل شدگی به حدی است فقط از طریق جراحی قابل درمان است. در این روش استحکام کانال واژن بیشتر می شود و بعد از گذشت دو هفته پس از جراحی بهبودی ایجاد می شود. واژینو پلاستی عضلات جداشده و کشیده شده را بهم نزدیک می کند و پوست های اضافی ایجاد شده را برمی دارد. البته واژینو پلاستی هم از دیگر جراحی ها مستثنا نیست و عوارض احتمالی مانند: درد، خونریزی، قرمزی، التهاب، عفونت را ممکن است در پی داشته باشد.

 

 • تنگ کردن یا لیفت واژن با نخ :

  برای لیفیتینگ و سفت کردن عضلات کناره ی واژن از این روش استفاده می شود، در این روش با نخ های مخصوص دهانه واژ« به بالا کشیده می شود و بعد با بخیه های ظریف دهانه واژن در همان حالت باقی می ماند و باعث تنگ شدن واژن می شود، به طورکلی تمامی این روش سرانجام به جوان سازی واژن ختم می شود.

 

 • تنگ کردن واژن با تمرین و تکنیک های ورزشی مخصوص:

  با مراجعه به متخصصین علوم تربیتی، البته با مشورت و هماهنگی متخصص زنان می توان با دریافت تکنیک و تمرین های ورزشی و انجام  آن ها عضلات واژن و کف لگن محکم می شوند، که نتایج آن در بلند مدت حاصل می شود ، واژن را تنگ و زیبا کرد.

 

 • تنگ کردن واژن با مصرف مواد غذایی یا دارو های حاوی ویتامین E:

  براساس آخرین تحقیقات انجام شده، محقیقن به این نتیجه رسیده اند که مصرف ویتامین E به صورت خوراکی یا دارویی می تواند واژن را تنگ و جوان کند.

 

 • تنگ کردن واژن با لیزر:

  یکی دیگر از روش های تنگ کردن واژن لیزر است که در مقابل روش جراحی واژینوپلاستی که در متن فوق به آن پرداختیم، روشی کم تهاجم و بی ضرری است و با استفاده از دستگاه های مخصوص لیزرتراپی انجام می شود و در نهایت نتیجه مطلوب حاصل می شود.

 

مزایا تنگ کردن واژن

 • افزایش رضایت از رابطه جنسی
 • برطرف شدن احساس خجالت یا ناراحتی در مقابل همسر
 • افزایش روحیه اعتماد به نفس
 • جوان سازی واژن و بخشیدن شادابی و طراوت به واژن همانند دوران جوانی
 • در آخر این که از نظر روحی و جسمی برای خانم ها مفید واقع شده است.

 

علائم گشادی واژن

 • بی اختیاری ادراری
 • عدم کمیت و کیفیت در رابطه جنسی
 • علامت های فیزیکی

 

علت گشادی یا شل شدگی واژن

 • افزایش سن
 • زایمان طبیعی از اصلی ترین علل افتادگی واژن است.
 • زایمان مکرر
 • فعال در رابطه جنسی
 • از بین رفتن کلاژن و چربی پوست که باعث خشکی و گشادی واژن می شود.

 

برای تعیین وقت قبلی و مشاوره در رابطه با مشکلات مربوط به زنان وهمچنین روش های زیبایی وجوانسازی ناحیه تناسلی می توانید با دکتر شمیلا فرامرزی متخصص زنـان، زایمـان و زیبایی  با شماره های ۸۸۱۹۶۲۶۴ – ۰۹۹۰۳۷۷۷۶۸ تماس بگیرید و به آدرس اینستاگرام وی مراجعه نمایید.

آیا رابطه جنسی متعدد باعث گشادی واژن می شود؟

یک باور غلط، ولی جا افتاده در میان مردم که نمی دانم که از کجا و برای چه به وجود آمده است ، تمامی متخصصین زنان، زایمان و زیبایی این باور را کاملاٌ رد می کنند و اظهار دارند که تحت هیچ شرایطی رابطه جنسی متعدد نمی تواندعلت افتادگی یا شل شدگی واژن باشد. و تنها به دلیل عواملی که در بالا ذکر شده این اتفاق ناخوشایند رخ می دهد.

آیا تنگ کردن واژن با روش های مختلف می تواند به سلامتی آسیب بزند؟

بله، ممکن است در اثر بی دقتی و عدم امکانات کافی، خطراتی سلامتی افراد را تهدید کند.

خطراتی مانند آسیب به سیستم عصبی بدن و بافت های کف لگن و پرینه که در نهایت منجر به درد و خونریزی می شود.

حتی در پاره ایی از موارد ممکن است نتایج معکوس شود و به پارگی بیشتر واژن منجر شود. اما همه ی این عوامل تحت تاثیر انتخاب بهترین متخصص زیبایی زنان است اگر با تحقیق و پرس و جو بهترین متخصص زیبایی زنان را انتخاب کنید ، قاعدتاٌ چنین مشکلاتی رخ نمی دهد.

هزینه عمل تنگ کردن واژن

برآورد هزینه تنگ کردن واژن بستگی به انتخاب نوع روش آن دارد و هر روشی در تنگ کردن قیمت مخصوص خود رادارد. و برای تعین میزان هزینه  نکات بسیاری مد نظر قرار می گیرد. اگر بیمه داشته باشید ، با همکاری بیمه می تواند بار بسیاری از هزینه کاهش یابد .

 

نتیجه گیری

حتی اگر عللی که در بالا ذکر شد هم در شل شدگی واژن نقشی نداشته باشند، به طور طبیعی واژن خاصیت ارتجاعی خود را به مرور زمان از دست می دهد و دیگر قابلیت های گذشته را ندارد، اگر می خواهید همیشه و به طور مداوم جوانی واژن خود را حفظ کنید با ید مدام تحت نظر بهترین متخصص زنان باشید تا با ارائه راهکار های از فرسودگی واژن جلوگیری شود و با انجام تمرینات ورزشی، تحت عنوان حرکت کگل که بسیار معروف است می توانید تا حدودی به جوان سازی واژن خود بدون عمل جراحی بپردازید.

بافت واژن دارای ساختمانی بسیار حساس است که ریسک آسیب به این ناحیه افزایش می یابد. واژن ارتباط مستقیمی با مسائل جنسی فرد دارد پس ضروری است تا خدمات مربوط به واژن با آگاهی توسط بهترین متخصص زنان و جراح زیبایی انجام شود. درصد رضایت بیماران پزشک مربوطه را بسنجید و با هوشیاری اقدام به انتخابی آگاهانه بزنید.

Call Now Button